Novinky

Späť

AMC na jeseň predstaví nový seriál Into the Badlands, pozrite si prvé obrázky

10:50 | 14.06.2015

Americký televízny kanál AMC, ktorý stojí za seriálmi ako napríklad Breaking Bad, The Walking Dead, Better Call Saul alebo Mad Men plánuje na jeseň predstaviť nový seriál s názvom Into the Badlands.

Dej sa bude odohrávať v stredovekej Číne a čerpá z klasického čínskeho príbehu „Journey to the West – Cesta na západ“. Dej bude sledovať bojovníka Sunnyho ktorý spolu s chlapcom, ktorého meno zatiaľ nepoznáme, putuje krajinou ovládanou feudálnymi barónmi hľadajúc osvietenie. Aspoň toľko zatiaľ prezradili tvorcovia, a tak sa nechajme prekvapiť, ako sa toto všeobecné načrtnutie deju vyvinie. Každopádne sa určite máme načo tešiť, pretože seriálov s podobnou tematikou veľa nebýva.

Čo sa týka hereckého obsadenia, hlavnú rolu obsadí Daniel Wu, ktorý v seriáli figuruje taktiež ako producent. Ďalej sa môžeme tešiť na mená ako Emily Beecham (28 týždnov po tom), Sarah Bolger (Tudorovci) alebo Oliver Stark. O produkciu sa postará už spomínaný Wu spolu s Stephenom Fungom a oskarovou dvojicou Stacey Sher a Michaelom Shambergom, ktorá ma na svedomí napríklad Pulp Fiction.

AMC zatiaľ objednala 6 1-hodinových dielov a vysielanie začne už na jeseň 2015. 

Komentáre