Novinky

Späť

Poznáme ďalšie meno, ktoré sa objaví vo filmovej adaptácií hry Assasin´s Creed

10:01 | 26.06.2015

Zo všetkých hier, ktoré Ubisoft vydal, je Assasin´s Creed bez pochýb najlepšou voľbou na filmové spracovanie. Ako väčšina z vás vie, príbeh tejto hernej série sleduje príbehy nájomných vrahov – assasínov, ktorí v rôznych historických obdobiach bojujú proti tajomnému spolku templárov, ktorých cieľom je ovládať svet prostredníctvom popoťahovania nitiek, ktoré vedú k mocným svetovým politikom.  Assasin´s Creed ponúka všetko, čo je potrebné na vytvorenie úspešného blockbusteru – silný dej, akciu a ohromné scenérie historických miest.

Doteraz sme poznali iba jediného herca, ktorý sa v tejto adaptácií objaví a bol nim Michael Fassbender, ktorý si zahral aj v X-manovi. Nedávno k nemu pridala aj pôvodom grécka herečka Ariane Labed, ktorá sa objaví v roli, ktorú mala pôvodne obsadiť Alicia Vikander, známa z filmu The Lobster.  Do režisérskej stoličky sa posadí Justin Kurzel, ktorý ma na svedomí napríklad film Macbeth.

K deju sa zatiaľ tvorcovia nevyjadrili, a tak vieme len to, že to nebude príbeh, ktorý sa už použil v hre – producenti plánujú prísť s úplne novým príbehom. Natáčanie sa má začať už v Septembri a do kín sa film dostane v decembri 2016.

 

 

Komentáre