Novinky

Späť

Spinoff Harryho Pottera odhaľuje nové meno – herca, ktorý sa objaví aj v DC univerze

00:04 | 05.09.2015

Herci, ktorí sa objavujú vo filmoch od DC alebo Marvelu väčšinou nemajú veľa času nazvyš, a tak ich v iných filmov vidíme len zriedkakedy. Jedným z nich je aj Erza Miller, ktorý sa v budúcnosti objaví ako postava Flasha vo filmovej adaptácie rovnomenného komixu od DC.

Natáčanie však ešte nezačalo ale povráva sa, že Miller sa objaví aj v nadchádzajúcom filme od DC Batman v Superman: Dawn of Justice. Bude to však len na moment, a tak Miller zrejme podpíše zmluvu s tvorcami filmu zo sveta Harryho Pottera - Fantastic Beasts and Where to Find Them v ktorom sa objaví ako jedna z vedľajších postáv – čarodejník Kredan. Tvorcovia priznávajú, že bol na prvom mieste v zozname možných hercov na túto rolu, a tak sú veľmi radi, že dospeli k dohode.

Príbeh spinoffu sa odohráva nie v Anglicku, ako pôvodná séria ale v USA, konkrétne v New Yorku. Budeme sledovať príbeh spisovateľa Newta Scamandera, ktorý do Ameriky prichádza, aby tam napísal svoju knihu - Fantastic Beasts and Where to Find Them. Viac o deji sa môžete dočítať v našom predchádzajúcom článku.

 

J.K.Rowling, autorka sedemdielnej ságy o mladom čarodejníkovi, ktorá sa podieľa na písaní scenára upozorňuje, že sa nejedná ani od sequel ani o prequel, a tak nemáme očakávať žiadnu spojitosť s hlavnou knižnou sériou.


Zdroj: Cinemablend

Komentáre