Novinky

Späť

Dočkáme sa pokračovania filmu Inside Out od Pixaru?

10:09 | 27.06.2015

Najnovší film od Pixaru – Inside Out sa krátko po vydaní stal kasovým trhákom, keď za úvodný víkend zarobil ohromných 90 miliónov dolárov. To by za bežných podmienok bol dostatočný dôvod na to, aby producenti do budúcnosti uvažovali aj nad natočením pokračovania. Pixar ma zrejme iné plány, pretože na počudovanie nad ním (zatiaľ) neuvažuje.

Režisér Pete Docter sa pri nedávnom rozhovore s redaktorom portálu Entertainment Weekly vyjadril, že s pokračovaním aj napriek obrovskému úspechu zatiaľ neráta, pretože by sa rád zameral na tvorbu ďalšieho originálneho obsahu a nie sequelov. Docter však taktiež režíroval aj film Monsters Inc., ale súčasťou jeho pokračovania – Monsters University nebol. Všetko je teda stále otvorené a sám Docter na margo pokračovania povedal: „Nikdy nehovor nikdy.“ K ďalším filmom od Pixaru, ktoré dostali pokračovanie(a) patrí napríklad aj Toy Story, Autá, alebo Hľadá sa Nemo, ktorého pokračovanie Hľadá s Dory je plánované na jún 2016.

Dej Inside Out sleduje príbeh mladého dievčaťa menom Riley a jej piatich emócií – radosti, smútku, strachu, hnevu a znechutenia.  Po presťahovaní sa do San Francisca sa však radosť a smútok stratí a tak celý jej život riadia iba strach, hnev a znechutenie.

 

Komentáre