Novinky

Späť

FOX, CBS a NBC obnovuje. Futurama končí!

15:23 | 29.04.2013

gleeSeriály Glee, Grimm, Revolution a Two and a Half Men boli obnovené pre ďalšie série. Bohužiaľ, animovaný seriál Futurama nás po ukončení tejto série opustí.

 

Muzikálový seriál stanice FOX – Glee, dostal objednávku nie na jednu, ale hneď na dve ďalšie série. Dočkáme sa teda minimálne 6 sérií. Aj keď sledovanosť a ratingy seriálu majú klesajúcu tendenciu, seriál je stále veľmi obľúbený. Glee sa teda pridá k New Girl, Bones (Kosti) a The Following, ktorí už boli dávnejšie obnovené pre ďalšiu sériu. Glee debutovalo ako prvý úspešný hudobný komediálny seriál. O 4 roky neskôr sa skoro nič nezmenilo a seriál má stále svojich fanúšikov.

V marci oslávilo Glee svoje 500 hudobné vystúpenie. Seriál predal viac ako 53 miliónov piesní a 13 miliónov albumov.

 

Druhé v poradí sú televízne drámy stanice NBC: Grimm a Revolution. Obidva seriály dostali objednávku na ďalšiu 22 dielnu sériu.

 

 

Taktiež CBS ohlásila obnovenie úspešného komediálneho seriálu Two and a Half Men. Seriál dostal objednávku na 11 sériu, v ktorej sa ale budú diať určité zmeny. Stanica a produkčné štúdio Warner Bros. Television momentálne pracuje na novej zmluve, ktorá zaručí jednej z hviezd seriálu, hercovi Angusovi T. Jonesovi (Jake), len vedľajšiu rolu v seriáli. To znamená, že Jakea neuvidíme vo všetkých epizódach. I keď pravdu povediac, teraz tomu nie je inak. Naopak zvyšní dvaja, Ashton Kutcher a Jon Cryer, podpísali zmluvy ktoré im zaručia návrat na jednu sériu ako hlavné postavy.

 

 

A nakoniec jedna smutná správa. Stanica Comedy Central sa rozhodla zrušiť animovaný seriál Futurama. Seriál sa rozlúči 4. septembra tohto roku, po odvysielaní siedmich sérii a 140 epizód.

Menšia iskrička nádeje ale predsa len je. Futurama totiž nie je žiadnym nováčikom vo svete rušenia seriálov. Seriál bežal medzi rokmi 1999-2003 na stanici FOX, ktorá ho zrušila. Seriál bol ale potom obnovený v roku 2007 na stanici COMEDY CENTRAL.


Čo na to hovoríte? Bude vám Futurama chýbať. Ktoré obnovenie seriálu vás potešilo najviac?

Komentáre