Novinky

Späť

Zomrel predstaviteľ Finna z Glee, Cory Monteith!

12:17 | 14.07.2013

Cory MonteithTak toto je šok. Hviezda z úspešného hudobného seriálu Glee, herec Cory Monteith, bol nájdený mŕtvy v kanadskom hoteli Fairmont Pacific Rim vo Vancouveri. Mal len 31 rokov.
 
Herca našli v sobotu napoludnie v dvadsiatom prvom poschodí, ako oznámila na tlačovej konferencii mestská polícia. Do hotela sa prihlásil 6. júla a v sobotu mal odchádzať. Keď na poludnie premeškal odhlasovacie dobu, personál ho šiel hľadať a našiel ho zosnulého v izbe.
 
Polícia uviedla, že herec predchádzajúcu noc trávil s ďalšími ľuďmi, avšak hotelové videonahrávky dokazujú, že sa do izby vrátil sám v sobotu nad ránom. Polícia verí, že bol sám v čase, keď zomrel. Zatiaľ nebola uvedená oficiálna príčina smrti.
 
V marci sa Monteith dobrovoľne prihlásil na odvykačku kvôli svojej drogovej závislosti. Nebola to jeho prvá skúsenosť, procesom si prešiel už v devätnástich rokoch.
 
Zatiaľ sa nevie, prečo sa tento rodák z Vancouveru vôbec v hoteli ubytoval. Polícia oznámila, že sa jeho rodina je už so správou oboznámená. Zároveň oznámila, že herec bol mŕtvy už niekoľko hodín, než ho personál hotela objavil.
 
Cory Monteith bol známy svojou rolou Finna Hudsona v Glee, kde hral od samého začiatku v roku 2009. Okrem toho sa objaví aj v nadchádzajúcom nezávislom filme All the Wrong Reasons.

R.I.P. Cory.

Zdroj: serialzone.cz

Komentáre