Novinky

Späť

Josh Hartnett: Ľutujem, že som nevzal rolu Batmana

08:00 | 19.04.2015

 A Dreadful decision … Josh Hartnett. Photograph: Jonathan Hession/Showtime

Josh Hartnett sa nedávno vyjadril k jeho odmietnutiu role vo filme Christophera Nolana, „Batman Begins“. V interview uviedol, že táto udalosť mala na jeho kariéru negatívny vplyv. 

Určite som povedal nie nesprávnym ľuďom. Povedal som nie, pretože som bol unavený a chcel som tráviť viac času s rodinou a mojimi priateľmi. No ľudia v dnešnej dobe neradi počúvajú nie a doplatil som na to. Poučil som sa, keď som sa rozprával s Christopherom Nolanom o Batmanovi. Rozhodol som sa mu povedať, že táto rola nie je pre mňa a neskôr ma nechcel obsadiť vo filme The Prestige. Vzali si svojho Batmana, dokonca aj moju priateľku Scarlett Johansson" (v tom období). 

V roku keď vyšiel „The Prestige“, Harnett účinkoval vo filme Lucky Number Slevin a The Black Dahila, z čoho žiaden z týchto filmov nebol filmovým trhákom. 

Vtedy som si uvedomil, že vzťahy neboli naklonené k mojej strane. Mal som radšej hrať v Batmanovi a držať sa Nolanovho priateľstva. Myslím si, že je to veľmi výnimočný a talentovaný režisér,“ povedal. 

Hartnett sa taktiež dávnejšie vyjadril o odmietnutí rolí v Spidermanovi a Supermanovi tvrdiac, že v nich videl nebezpečenstvo toho, že bol obsadený v mladom veku.  

V súčasnosti nedávno účinkoval v televíznych seriáloch ako je Penny Dreadful. Priznal sa, že si stále nie je istý kde skonči jeho kariéra vo filmovom priemysle.

Komentáre