Novinky

Späť

Tarantinov The Hateful Eight dostáva teaser v HD kvalite

16:00 | 19.04.2015

Jeden z najočakávanejších filmov tohto roka – The Hateful Eight sa začína odhaľovať. Francúzsky portál Nowhereelse odhalil HD verziu teaseru na tento Tarantinov najnovší film. Verzia natočená mobilom na internet unikla už v lete, ale až teraz máme možnosť si ho vychutnať vo vyššej kvalite.

Samotný teaser toho veľa neukazuje, keďže nie je hraný – prezrádza len to, že dej sa bude odohrávať niekedy po občianskej vojne, pričom sa vďaka snehovej búrke stretne 8 cudzincov, ktorí zdieľajú „smrtiace spojenie“. Je jasné, že sa môžeme tešiť na hektolitre krvi a typický Tarantinov čierny humor.

Film sa začal natáčať v januári 2015 a do kín by sa mal dostať už na jeseň tohto roku. Z hercov sa predstavia Samuel L. Jackson, Kurt Russel, Jennifer Jason Leigh a mnohí ďalší. Ako je už zvykom pri Tarantinových filmoch, nejakú malú úlohu si pravdepodobne zahrá aj on samotný.

 

Hneď ako sa film dostane na internet tak sa objaví aj tu na TeeVee. Zatiaľ sa naň môžete pripraviť sledovaním iných kultových peciek ako Pulp Fiction alebo Django Unchained, ktoré si u nás môžete pozrieť už teraz. Ktorý Tarantinov film máte najradšej? Podeľte sa o svoj názor v komentároch.

Komentáre