Novinky

Späť

Jared Leto sa doslova vžil do role Jokera

14:03 | 25.04.2015

Režisér David Ayers túto sobotu zdieľal na Twitter ako bude vyzerať ich nový Joker vo filme Suicide Squads. Obrázok si môžete pozrieť nižšie.

Rovnako ako keď sme videli prvú tvár Heatha Ledgera ako Jokera v The Dark Knight, Jared Leto nám ponúka radikálne odlišnú verziu tohto kultového zločinca. Ako môžeme vidieť, jeho zelené vlasy a červené pery ostali zachované, no jeho farba pokožky je bledá v porovnaní s kriedovou bielou ako v komiksoch.  

Ale najviac nás zaujali jeho tetovania, ktoré ma po celom tele. Viac krát môžeme vidieť „Ha Ha Ha“ na jeho ľavej strane hrudníka a ruky, démonickú lebku Klauna alebo nápis na čele „narušený človek“. Je proste psychopat ako ma byť, ktorý trávi väčšinu času za mrežami. Ďalšia vec, ktorá sa líši od ostatných Jokerov sú jeho spodné zuby. 

Pravdu povediac nejakú dobu potrvá kým si ľudia zvyknú na nový vzhľad Jokera. Je zvláštne, že ho už nevidíme v jeho typickom fialovom obleku, no keď vezmeme do úvahy, že je vo väzení s ďalšími zloduchmi, ktorí majú super schopnosti, vzhľad nie je na prvom mieste. Bez ohľadu na to, Jarad Leto v podaní s jeho hlasom a touto podobou Jokera, bude určite desivý a hrôzostrašný. 

Suicide Squads budete môcť vidieť v kinách od 5. augusta 2016, na TeeVee ale taktiež!

Komentáre