Novinky

Späť

Páči sa vám pesnička z filmu či seriálu a neviete jej názov? Máme pre vás riešenie!

12:56 | 27.04.2015

Poznáte to. Sedíte si len tak niekde a letmo pozeráte na televízor keď zrazu zbystríte svoju pozornosť. Nezaujala vás reklama, tie panvice za 300€ si predsa viete kúpiť vedľa u susedy za 30€, ale zaujala vás hudba, ktorá je v danej reklame. Tá pesnička, bože ako sa len volá a kde ju nájdem - poviete si. Túto dilemu potom nosíte v hlave celý deň, možno na to zabudnete, no akonáhle ju znova počujete, ste v tom späť.

To isté sa deje aj pri filmoch či seriáloch. Zistiť pesničku z filmu je však omnoho jednoduchšie, ako zistiť ako sa volá pesnička zo seriálu či reklamy - a to ešte ak ste ju nepočuli celú, ale len krátkych 10-15 sekúnd.

Tento problém vám pomôžeme vyriešiť veľmi jednoducho. Už sa nemusíte viac trápť s hľadaním názvu pesničky, so stepovaním pri televízore a zapnutím SoundHoundom ci Shazamom. Stačí si sadnúť za počítač, otvoriť stránku TuneFind a napísať tam názov filmu či seriálu.

Na stránke si môžete pozrieť aké pesničku sú v seriáloch. Ak tam náhodou nie sú, stačí napísať otázku a nájde sa mnoho ochotných ľudí, ktorí vám odpovedia. 

Od dnes teda žiadne stresy, stránka TuneFind je tu na túto dilemu, ktorú sme vám pomohli vyriešiť. :)

Komentáre