Novinky

Späť

Nové májové Blu-ray vydania na 5. máj. 50 Shades of Grey, Black or White, Lost River a mnoho ďalších

07:00 | 30.04.2015

Poznáte to? Reklamy v kine nám neustále ukazujú nové a nové filmy, no my na ne nemáme čas. Alebo si ich len radšej pozrieme doma v pohodlí..... Tento mesiac to pravdepodobne budú tieto tieto filmy: 

  • Fifty Shades of Grey: V hlavnej úlohe Dakota Johnson, Jamie Dornan a Marcia Gay Harden. Už asi známy kúsok kinematografie, ktorý vyvolal veľkú diskusiu a bol napísaný podľa knihy. Študentka literatúry, Anastasia, si myslí, že je len nudná „šedá myš“ s nízkym sebavedomím. Opak bude pravdou. Stačí jej len jedno stretnutie s bohatým podnikateľom, ktorý je podľa jeho slov komplikovaný v určitých veciach. Láska sa môže začať.... 

  • Black or White: Kde uvidíme Kevin Costner, Ocatviu Spencer a Giliana Jacobsa. Bude sa jednať o príbeh starého otca, ktorému zomrela manželka pri autonehode. Neskôr stratí aj svoju dcéru a bude bojovať o svoje vnúča, ktoré si chce privlastniť jeho afroamerický otec Reggie, ktorý je narkoman a viní ho za smrť svojej dcéry. 

  • Black Sea: V hlavnej úlohe Jude Law, Scoot McNairy a Ben Mendelsohn. Kapitán, ktorý dostane nečakanú ponuku. Má zohnať ponorku aj s posádkou a vydať sa na cestu do Čierneho mora nájsť nacistické zlaté tehly. 

  • Lost River: V hlavnej úlohe Saoirse Ronan, Christina Hendricks a Ben Mendelsohn. Slobodná matka dvoch detí je v opustenom meste Lost River odvlečená do strašidelného podsvetia v snahe zachrániť svoje deti a domov. Jej syn odhalí cestu, ktorá ich tam neskôr dovedie. 

  • The Pyramid: V hlavnej úlohe Ashley Hinshaw, James Buckley and Denis O’Hare. Horor v ktorom uvidíme skupinu archeológov, ktorí odkrývajú starobylú pyramídu hlboko v egyptskej púšti. Čím hlbšie prenikajú do jej útrob, tým väčšmi sa stratia v temnej a nekonečnej sieti katakomb. Ocitnú sa v pasci, no to najhoršie ešte len príde keď zistia, že ich niečo prenasleduje. 

  •  Selma: V hlavnej úlohe George Lopez, Jamie Lee Curtis a Carlos PenaVega. Kronika Martina Luthera Kinga podľa skutočnej udalosti, kde vedie nebezpečnú kampaň cielenú na zrovnoprávnenie volebného práva a postavil sa tvárou tvár svojím protivníkom. Film rozpráva príbeh o tom, ako dokáže Martin Luther King s jeho bratmi a sestrami z černošského hnutia docieliť spoločenské zmeny, ktoré navždy zmenia dejiny...   


Komentáre