Novinky

Späť

Natalie Portman uvidíme v novom filme od scenáristu a režiséra Ex Machina

11:08 | 09.05.2015

 Celý svet čakal kedy začne znovu hrať vo filme. Musela sa totiž venovať novej role „matky“. No všetko sa teraz zmení a to hneď s tvorcami najčerstvejšieho sci-fi filmu Ex Machina, ktorý napísal a zrežíroval Alex Garland.

Vzhľadom na článok od Variety, Oskarovú herečku Natalie Portman delí od hrania vo filme Annihilation už len podpis. Je to ďalší film od Garlanda, ktorý je momentálne pod spŕškou samej chvály a dobrých hodnotení jeho posledného filmu Ex Machina. Taktiež uvidíme producenta respektíve výrobcu Annihilation, Scott Rudina, ktorý bude financovaný a distribuovaný Paramount Pictures.

Garlandov stred pozornosti je v súčasnej dobe Jeffrey VandeMeer, ktorý napísal tento román. Príbeh rozpráva o štyroch jednotlivcoch, ktorí sa zaregistrujú na nebezpečnú výpravu do oblasti zvanej „Area X“, ktorá je odrezaná od sveta a zákony prírody nezohrávajú žiadnu rolu. Pred nimi sa o to pokúsilo už 11 skupín, z ktorých všetci členovia výpravy utrpeli duševné traumy, rakovinu a niektorí spáchali aj samovraždu. 

Komentáre