Novinky

Späť

Vieme kedy sa film Deadpool dostane do kín

07:05 | 16.05.2015

Odkedy na internet unikla ukážka zo zrušeného filmu Deadpool, bolo už len otázkou času, kedy si štúdiá všimnú ohlas a vrátia sa k jeho pripravovaniu a oznámia dátum premiéry. Dnes už vieme, že Deadpool bude v kinách 12. februára 2016.

Deadpool je známy svojím pohodovým čiernym humorom a tým, že zvykne "búrať štvrtú stenu", čo znamená, že si uvedomuje, že je iba postava v komikse, namieta keď nejaký diel má 22 strán miesto 24 a keď chce zmeniť minulosť, nerobí mu problém natrhnúť stranu komiksu a zakričať na svoje minulé ja.

Už rok je Ryan Reynolds (daboval Deadpoola v spomínanej ukážke a hral jeho rolu aj vo filme, kde sa však neukázal ako Deadpool ale ako jeho Weapon x verzia, pozn. redakcie) v nepretržitom spojení s fanúšikmi cez sociálne siete, predovšetkým Twitter. Už dlhšie je vďaka tomu známe, že práve on bude hrať v hlavnej úlohe a dostáva sa von aj veľa vecí z natáčania. Jeho posledná nahraná fotka bola s komentárom: „Po natáčaní filmu Deadpool. Oficiálne sme v polke produkcie a ja sa cítim strašne fajn. Ostatní? Až tak nie.

Niektorí fanúšikovia sa dostali do blízkosti natáčania na diaľnici a špekulujú o možných postavách a dianiach v pripravovanom filme. Aj keď predbežná verzia scenáru unikla pár mesiacov po ukážke, všetci vedia, že sa ešte môže zmeniť a preto nič vo filme nieje isté.

Už je však známe, že ďalej budú vo filme aj Morena Baccarin ako Copycat, Gina Carano ako Angel Dust, T.J. Miller ako Weasel a Ed Skrein ako zloduch Ajax.

Komentáre