Novinky

Späť

Breaking Bad – Čo sa vlastne stalo s Huellom?

13:30 | 17.05.2015

Všetci si určite pamätáme veľkého a zastrašujúceho ochrankára, ktorý pracoval pre Saul Goodmana. No v skutočnosti bol prekvapujúco veľmi priateľsky. Naposledy sme ho videli, ako ho Hank a Gomez umiestnili v bezpečnostnom dome a odišli. A čo sa dialo ďalej? Hank a Gomez sa už nikdy nevrátia... Pozeral sa teda do konca života na podlahu a čakal kým ho niekto príde vyslobodiť? 

Konečne vieme čo sa vlastne stalo. Pred nedávnom istý používateľ redditu odhalil odpoveď na túto záhadnú otázku v novej Breaking Bad knihe od Vince Gilligana. Ukázalo sa, že Huell je v poriadku a darí sa mu (reddit príspevok). V knihe sa píše, že Agent Van Oster udržuje kontakt s DEA ústredím. Takže akonáhle zistí, že Gomez a Hank sú nezvestní, informuje svojich nadriadených o danej situácii. Po niekoľkých hodinách bude Huell prevezený spať na veliteľstvo, kde ho budú vypočúvať a zisťovať všetko čo vie. Bohužiaľ, Huell toho moc nevie a bude prepustený na slobodu. 

Takže tak. Nemusíte sa o Huella báť, je v poriadku. Možno si niekde s Jessym otvoril pekáreň na perníky, alebo len žije ďalej svoj život ochrankára pre nejakého lukratívneho právnika.

Komentáre