Novinky

Späť

Blue-ray vydania na mesiac jún. Focus, Jupiter Ascending, Kingsman a ďalšie.

15:01 | 25.05.2015

Ako aj v minulom článku Blue-ray vydaní tu máme nový zoznam na tento mesiac. Sú to síce filmy, ktoré sme už videli, ale určite sa nájdu aj takí, ktorí si ich vychutnajú radšej v lepšej kvalite.

  Môžeme sa tešiť na:  

  • Focus: V ktorom uvidíte dvojnásobného držiteľa Oscara Willa Smitha, ktorý hra v roli podvodníka. Neskôr sa zamiluje do ženy, ktorá sa chce poberať rovnakým smerom, no keď sa príliš zblížia, rozíde sa s ním. O tri roky neskôr ju stretne v Buenos Aires, kde sa obaja ocitnú v rovnakej situácii. Chcú podfúknuť rovnakého človeka.

  • Jupiter Ascending: Kde uvidíme Milu Kunis, ktorá zistí, že v žilách jej koluje šľachtická krv (kráľovná vesmíru) a musí ochrániť planétu Zem pred jej nebezpečenstvami deštruktívneho priemyslu. Film sa stal útokom negatívneho hodnotenia, no určite stojí za pozretie.   

  • SpongeBob: Sponge Out of Water: Obľúbený detský animák. Tento krát bude musieť SpongeBob získať späť tajný recept na krabie hamburgery, ktoré ukradol diabolský pirát. 

  • Kingsman: The Secret Service: Napínavý a zároveň vtipný film, v ktorom uvidíme tajnú britskú organizáciu, ktorá potrebuje nových ľudí. Problémom je, že sa do nej dostanú len synovia z lukratívnych rodín. Tento krát urobia výnimku a zamestnajú chlapca z normálnej rodiny, ale zato s vysokým IQ. Čo sa stane ďalej si môžete pozrieť na našom odkaze TeeVee – Kingsman.


Komentáre