Novinky

Späť

Pokračovania Tron: Legacy sa tak skoro nedočkáme. Disney zrušil natáčanie

07:24 | 31.05.2015

Dúfame, že ste sa na pokračovanie dielu netešili. Ak áno, máme pre vás zle správy. Disney ho škrtol cez rozpočet. Vraj kvôli slabému zisku druhej časti, kde bolo vyčlenených 170 miliónov dolárov. Zisk z filmu bol 400 miliónov dolárov. Podľa „The Hollywood Reporter“ sa Disney rozhodol nepokračovať v natáčaní ďalšej časti Tronu, pretože jeho pokračovanie vraj ani nikdy naplánované nebolo a žiadna dohoda medzi Josephom Kosinksim a hercami ako sú: Olivia Wilde, Garett Hedlund, sa neuskutočnila. Je to naozaj divné, pretože pred 3 mesiacmi to už vyzeralo tak, že Tron 3 sa bude predsa len točiť. Nie sú tu žiadne špecifické dôvody prečo by to Disney len tak zahodil. Jedine čo vieme je, že producenti tohto filmu chceli  mať v Tronovi Jareda Leta, ktorého sa im nepodarilo presvedčiť. Je to ale pádny dôvod prečo by mali kvôli nemu zrušiť celé natáčanie.   

Hlavné postavy potvrdili, že nie sú proti pokračovaniu a sú pripravení účinkovať už aj pod novým názvom „Tron: Asencsion“. Počuli sme už aj o potencionálnom deji, ktorý sa mal orientovať okolo programu umelej inteligencie (Quorra Wilde), a ako sa adaptuje na život v reálnom svete, po tom ako opustila Grid po udalosti v Tron Legacy.  

Samozrejme to neznamená, že Tron 3 nikdy neuvidíme. Veď časový rozdiel kým natočili 2. časť „Tron: Legacy“ bol 28 rokov. Možno chcú len pokračovať v svojej tradícii. Prvý film bol obrovský hit, no po niekoľkých rokoch sa stal už len kultovou klasikou.

 

Komentáre