Novinky

Späť

Film Regression. Zahrá si tam Emma Watson, Ethan Hawke a ďalší

21:42 | 11.06.2015

Regression je novým filmom režiséra filmu The Others, Alejandro Amenabar, od ktorého môžeme očakávať niečo strašidelné, atmosférické a zároveň prekrásne. Tento pocit budete mať keď si pozriete trailer, ktorý je nižšie. Uvidíme v ňom Emmu Watson ako mladú ženu, ktorá obviňuje svojho otca za zneužitie. No nakoniec z toho ďaleko horšie...

Film sa odohráva ešte v 20. storočí, presnejšie v roku 1990, kde vznikne takzvaná panika z podivných Satanistických rituálov, ktoré sa tu pravdepodobne odohrávajú. Je v tom zapojený aj známy prípad the West Memphis Three, kde vraj zavraždili 3 osemročné deti a boli za to aj následne odsúdení. Problém je v tom, že neskôr dôkazy ukážu, že ide pravdepodobne o justičný omyl, keďže vzorky DNA sa nezhodovali s tými, ktoré boli odobraté na mieste činu. Regression tomuto príbehu dodáva možno o niečo viac dôveryhodnosti svojím dejom.

Vo filme uvidíme Davida Thewlisa (Remus Lupin) z Harryho Pottera, ktorý bude robiť také menšie psychologické vyšetrovanie na Hermione Grangerovej (Emma Watson). Jedine čo vieme je, že už nie sú na Hogwarte.

 

Regression sa dostane do kín od 28. augusta.

Komentáre